22 lis 2009

I po remoncie :)

Wiem, ze czekaliście na nową notkę i wreszcie się doczekaliście. Gratuluję wytrwałości ^^
Tak więc zacznę od początku dla tych którzy są po raz pierwszy na tym blogu i małe przypomnienie dla tych, którzy są odwiecznymi odwiedzającymi tego bloga:
1. Blog jest w tematyce o fikcyjnym zespole, który na prawdę nie istnieje!
2. Akinata i Tenshi na prawdę nie istnieją!
3. Zdjęcia, które tutaj daję to zdjęcia przeważnie Reiny Tanaki i Koharu Kusumi!
4. Teksty piosenek są autorstwa zespołów z Hello! Project!
5. Piosenki z płyty .G.A.M.E. .O.V.E.R. należą do takich wykonawców jak: Boa Kwon(BoA), Groove Coverage, Alexa Vega, Hinoi Team.
6. Pisze notki na zamówienie, na daną okazję, na jakieś święto oraz po prostu.
7. Zdjęcia podpisuję po to, aby było wiadomo pod jaki adres bloga i do kogo należą!
8. Nie toleruję spamu ani kopiarstwa! Wyjątkiem jest tylko Tenshi, gdyż ona prowadzi bloga o identycznej tematyce! (www.rainbow--girls--world.blogspot.com)
9. Na blogu widnieje większość notek o RainBow Girls niż o the GazettE, gdyż blog poświęcony jest temu pierwszemu, dlatego proszę nie mieć zastrzeżeń!
10. Notki będą zawierać galerie, nowości, wydarzenia, wywiady, dedykacje, odpowiedzi na wasze pytania oraz notki, które zamówiliście!
11. Wystarczy o tym wszystkim pamiętać, a atmosfera będzie przyjemna :)

~~~~~

Mam dla was wiele nowości w tym adres nowo założonego bloga, który będzie TYLKO i WYŁĄCZNIE w tematyce RainBow Girls. Będą tam rysunki mojego autorstwa dlatego proszę ich nie kopiować. Z góry dziękuje :)
Rysunki są moim wyobrażeniem dziewczyn z zespołów takich jak Naine Z, Super TrIo i RainBow Girls.
Blog będzie przedstawiał karierę od samego początku poznania się aż po samą teraźniejszość.
Więcej dowiecie się odwiedzając bloga www.mangowy-swiat-rg.blog.onet.pl

~~~~~

Wprowadziłam także kilka nowych zmian na swoim blogu pod adresem www.suzuki-akinata.blog.onet.pl Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania. :)

~~~~~

Na blogu o tematyce Harry Potter (www.cien--smierci.blog.onet.pl) także są zmiany. Nowy szablon i wygląd bloga. Zainteresowanych zapraszam :)

~~~~~

Więcej informacji nie mam do przekazania. Wkrótce pojawi się kolejna notka. Może być to także Twoja notka, która sobie zamówiłeś/łaś! Dlatego zapraszam do zamawiania notek. Notki można zamawiać w kategoriach od muzyki do filmów. Ciekawostki o jakimś zespole itd. Ale musisz pamiętać o jednym! To ma być związane TYLKO z Japonią! Bynajmniej na tym blogu ^^
A no i propos tego bloga o Mangowym Świecie RG. Tam także możecie zamawiać obrazki, które będziecie mogli kopiować gdyż rysuję je dla was ^^ Więcej informacji uzyskasz na www.mangowy-swiat-rg.blog.onet.pl
Pozdrawiam i komentujcie!
Dzisiaj bez dedykacji ;)

2 komentarze:

 1. super notka ^^ znając ciebie myślałaś nad nią dłuuugi czas ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. ołł ^^
  świetnie ^^
  naprawdę :*
  Ps : Miss Mila z tej str :P

  OdpowiedzUsuń